Vevő-, ügyfélszolgálat

Ügyfélszolgálati munkatársnak állás Körmenden

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Körmend
2017. 12. 15. 14:51

Álláslehetőség a ZNET Telekom Zrt.-nél!

Ügyfélszolgálatos munkakörbe keresünk kollégát, körmendi irodánkba.

Főbb feladatok:

  • teljes körű lakossági ügyintézés (ajánlatadás, megrendelések kezelése, hibabejelentések fogadása)
  • személyes, telefonos, illetve emailben érkező ügyféligények kiszolgálása

Ügyfélszolgálati munkatárssal kapcsolatos elvárások:

  • kommunikatív, nyitott személyiség
  • határozott, önálló munkavégzésre képes
  • idegennyelv tudás előny

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével kizárólag az allas@zt.hu címre várjuk!

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése